נוסעים לחו"ל וזקוקים למקום אחסנה בטוח או מוצפים בחומרים ארכיונים?

נוסעים לחו"ל וזקוקים למקום אחסנה בטוח או מוצפים בחומרים ארכיונים? פנו אלינו בהקדם האפשרי: אנשים רבים זקוקים למקום אחסנה בטוח ביותר מסיבות שונות ומשונות.

אחת הסיבות יכולה להיות כי אתם נוסעים לחו"ל לרגל עבודה או עסקים או מטעמים אחרים לתקופת זמן מסוימת של עד שנה או אפילו מעל שנה ולכן אתם זקוקים למקום אחסנה בטוח ביותר עבור כלל התכולה שלכם.

במקרים שכאלו ממש אין כל צורך להיכנס ללחץ מיותר כיוון שחשוב לזכור כי המובילים המקצועיים אשר פועלים מטעם החברה שלנו עומדים לרשותכם ומספקים שירותי הובלה וגם שירותי אריזה ואחסנה מעולים.

הובלות ברמת גן

כאשר מדובר במחסנים אשר הינם בבעלות החברה שלנו אז מדובר במחסנים אשר הינם נקיים ביותר וגם הינם מטופחים להפליא וברמת טיפוח גבוהה ביותר. מדובר אך ורק במחסנים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניקיון ושל אבטחה ובטיחות ושל שמירה נאותה ביותר על כלל התכולה של הלקוח\ה.

מדובר במחסנים אשר עוברים גם הדברה על בסיס קבוע וגם עוברים ניקיונות על בסיס קבוע והינם מצוחצחים ביותר.

כמו כן, כל לקוח\ה זכאים לקבל תא נפרד משלהם עבור כלל התכולה אשר ברשותם- אלו יכולים להיות חומרים ארכיונים או ציוד משרדי או ציוד רפואי משוכלל או ציוד אלקטרוני או ציוד חשמלי או רהיטים שונים וכלי בית שונים או בגדים או\ו ציוד לטיולים, כלי נגינה ובעצם כל סוג של פריט ניתן לאחסן בבטחה במחסני החברה.

הובלות ברחובות

אנו תמיד דואגים למקום אחסנה בטוח ביותר עבור כלל התכולה של הלקוח\ה וזאת גם אם הלקוח\ה נוסעים לחו"ל וגם אם הם פשוט מוצפים בחומרים ארכיונים או בדיוק עבור למשרד או בית עסק או בית חדש או דירה חדשה ופשוט ראו כי אין להם בעצם מספיק מקום פנוי עבור כלל התכולה אשר ברשותם ולכן הם זקוקים לשירותי האחסנה המקצועיים אשר החברה שלנו מספקת וזקוקים לעזרה שלנו ולמקום אחסנה הולם ובטוח ביותר עבור התכולה אשר ברשותם.

חשוב לדעת כי אנו מספקים מקום אחסנה איכותי ובטיחותי ביותר עבור כל סוג של לקוח\ה ועבור כל סוג של תכולה וגם חשוב לזכור כי כלל מחסני החברה ממוקמים אך ורק באזורים מרכזיים ביותר, אזורים נגישים ביותר גם בכלי רכב פרטי וגם בתחבורה ציבורית ולעולם לא ממוקמים באזורים נידחים אשר הינם אזורים מפוקפקים או לא בטיחותיים.

יתר על כך, תמיד קיים שפע של מקום חניה פנוי ליד המחסן אשר בו מאוחסנת התכולה של הלקוח\ה וגם המחסנים אשר הינם בבעלות החברה שלנו מוקפים בגדר חשמלית בדרך כלל והינם מאובטחים בדרך כלל ברמה הגבוהה ביותר על ידי מערכת ממוחשבת ואזעקה ובמקרה של ניסיון חדירה או פריצה על ידי גורמים לא רצויים אז מערכת האזעקה תתריע על כך באופן מיידי.

הובלות בהרצליה

בכל מקרה בין אם אתם מוצפים בחומר ארכיוני אשר לא ניתן לגנוז או לזרוק או מוצפים בציוד משוכלל מכל סוג או ברהיטים אשר אין לכם ממש עבורם מספיק מקום פנוי כרגע אז אל תהססו אף לרגע ופנו אלינו עוד היום וגם תקבלו הצעת מחיר נאותה אשר הינה בהתאם לכמות התכולה אשר ברצונכם לאחסן וגם הינה בהתאם לתקופת האחסנה אשר הינה הרצויה מבחינתכם והצעת מחיר זאת גם תמיד מעוגנת בתוך הסכם כתוב וחתום בין החברה שלנו לבין הלקוח\ה אשר גם כולל את שאר ההתחייבויות של החברה שלנו כלפי הלקוח\ה.

יתר על כך, החברה שלנו גם מספקת תאים נפרדים עבור כל לקוח\ה ומדובר בתאים אשר מותאמים במיוחד עבור גודל וסוג התכולה המאוחסנת וכמובן שקיימת גם אופציה לספק יותר מתא אחד וגם לספק תנאי אחסנה מיוחדים עבור מוצרי מזון וגם עבור מוצרי צריכה אחרים וסחורות מסוגים אחרים כולל תנאי קירור ותנאי הקפאה.

hovala.co.il הובלת דירות ומשרדים באמינות ואחריות
מעל 20 שנות נסיון

One Response to נוסעים לחו"ל וזקוקים למקום אחסנה בטוח או מוצפים בחומרים ארכיונים?

  1. Buy paper online הגיב:

    Thanks on your marvelous posting! I seriously enjoyed
    reading it, you may be a great author. I will be sure to
    bookmark your blog and will often come back
    in the future. I want to encourage you to ultimately continue your great job, have a nice holiday weekend!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *